Rząd pod sąd

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 14 marca 2012 23:13 Kategoria: Portal

Politycy rządowej platformy: Tusk i Komorowski to osoby niekompetentne w zarządzaniu państwem Nie posiadające wiedzy z zakresu ekonomii i zarządzania. Jako politycy od lat patrzą na rzeczywistość z pozycji gier politycznych, których głównym celem jest utrzymanie się przy władzy. Tacy ludzie nie troszczą się o dobro Polski. Wystarczy, że są zręcznymi demagogami.
demagogia
Etym. - gr. demagogós 'przywódca ludu'; zob. demos; agogós 'przywódca' od ágein, zob. agonia.

Rządowy plan rozwiązania kwestii emerytalnej w Polsce

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 marca 2012 12:17 Kategoria: Portal

 Na portalu polskaprawda.pl został opisany rządowy plan rozwiązania kwestii emerytalnej w Polsce. Do prasy przeciekają coraz to nowe informacje z tajnego protokołu konferencji sekretarzy i podsekretarzy stanu. Reprezentujący ministerstwo finansów podsekretarz stanu opowiedział o prostej metodzie  „przejmowania i wygaszania miliardów” z kont emerytalnych ZUS-u.  Jeden urzędnik mojego ministerstwa może wyzerować dziennie do 300 kont - chwalił się na konferencji. Chodzi o starsze osoby, które nie dożyły emerytury. Od 8 do 10 mld zł z ich kont emerytalnych powinno być przeniesione na fundusz rentowy, a nie było. Patent ministerstwa polega na czyszczeniu kont zmarłych obywateli do zera. W ten sposób następuje wygaszanie środków odłożonych w ZUS, a co za tym idzie zmniejszanie się zadłużenia finansów publicznych. Wszyscy uczestnicy konferencji opowiedzieli się za podniesieniem wieku emerytalnego do 70 lat. Pozwoli to zaoszczędzić kolejne 30 mld zł. Z przedstawionych symulacji wynika, że po podniesieniu wieku do 90 lat problem emerytalny w Polsce ulegnie samorozwiązaniu.

Walka Tomasza Chowańskiego z ZUSem to walka Dawida z Goliatem

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 2 marca 2012 12:34 Kategoria: Portal

W arcysłusznej sprawie pokonania złego ZUS-u wystąpił Pan Tomasz Chowański z Wrocławia. Stanął z otwartą przyłbicą, do walki z przeciwnikiem, który wydaje się, że jest niepokonany i potężny. Który niczym smok ze złej bajki pożera ludzi z ich dobytkiem, z ich marzeniami o godnym życiu i sprawiedliwości.  
ZUSS szykuje ostateczne rozwiązanie kwestii emerytalnej w Polsce
Plan na Europę Środkową jest taki: polskiego żywiołu ma być coraz mniej, ma coraz dłużej pracować, jeśli za granicą to lepiej dla rządzących, zdegenerowanych własnych elit. 
Kurestwo ZUS-u zostało dowiedzione. Pamiętamy co ZUS uczynił kobietom, które rodziły dzieci, pracowały na etacie i we własnej firmie. Teraz nawet ci co nie prowadzili działalności mają płacić. Wszyscy mamy płacić ZUSowi do końca swoich dni. Bo tak chce rząd - Tuski, Pawlaki, Rostowskie, na których czekają emerytury w Kanadzie i Anglii.

ZUS wygrywa na "oszczędnościach" Rostowskiego

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 23 lutego 2012 01:05 Kategoria: Portal

Kolejny raz Jacek Placek Tuska od finansów chwalił się ubiegłorocznym budżetem i robił wodę z mózgu obywatelom naszego pięknego królestwa, kiedy mówił, że budżet zszedł z 40 mld deficytu na 25 mld zł, co według niego dało oszczędności 15 mld zł.
Rządowe media spijały z ust słowa, tego wybitnego przedstawiciela zagranicznej finansjery, chwilowo wynajętego do zadań specjalnych w Priwislanskim Kraju Unii Europejskiej i nie wnikały skąd się  na raz wzięły: oszczędności, konsolidacja i wielki sukces budżetowy.

Wypierdolić Tuska wziąć Wilczka

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 lutego 2012 17:59 Kategoria: Portal

Ostateczne rozwiązanie kwestii emerytalnej (Endlosung der Pensionfrage in Polen)

Obecny system emerytalny jest niewydolny i grozi mu całkowita katastrofa, z czego zdaje sobie sprawę rządząca nami ekipa Tuska. Będzie nas przekonywać do pracy aż do śmierci, gdyż takie rozwiązanie daje oszczędności budżetowe. Problem emerytur to demograficzny problem Europy. Pomysł pobawienia ludzi emerytalnego odpoczynku i oczekiwania ich śmierci jest niewątpliwie ostatecznym rozwiązaniem problemu na styku człowiek – państwo. Tusk wybrał dla Polaków właśnie takie rozwiązanie problemu emerytalnego, jakie często było stosowane w XX w. Nazywano je wtedy ostatecznym rozwiązaniem (die Endlosung).

«Wstecz 9 10 11 12 13 14 15 Dalej» 

 Ilość odsłon:3640689