Janusz Gerc z Przemyśla został uznany przez ZUS za zmarłego

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 17 stycznia 2012 13:14 Kategoria: Zus na wesoło

 W ZUS-ie nawet nieboszczyk płaci składki
 

Pan Janusz Gerc posiada mały sklepik w Przemyślu. Trzy miesiące temu  złożył w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych wniosek o zasiłek chorobowy. Kiedy ZUS opóźniał się z płatnościami,  poszedł do ZUS-u i tam dowiedział się od urzędniczki, że nie żyje i z tego powodu nie otrzyma zasiłku.
-  przecież cały czas płaciłem do ZUS-u składki -  a ZUSu  to nie dziwiło, że nieboszczyk płaci składki.  ZUS zwala winę na pocztę, poczta na listonosza, wypłaty do tej pory nie mam   –  mówi Janusz Gerc.
  Drogi Panie Januszu powiemy Panu co to jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.  ZUS to taki głośnik, który za pomocą programu komputerowego za 3 mld.  zł i przy zatrudnieniu  50 tys. osób, powtarza to co listonosz powiedział.   
  Życzymy Panu 100, 200 a nawet 300 lat ubezpieczenia i pobierania zasiłku, byle nie w ZUSie
 

ZUS i TUSK najgorsi w 2011

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 13 stycznia 2012 13:02 Kategoria: Portal

Pracodawcy RP oraz dziennik „Puls Biznesu” wybierali tych, którzy w 2011 roku mieli negatywny wpływ na polską gospodarkę, szkodzili przedsiębiorczości, bądź psuli standardy rynku kapitałowego, czyli:

Elita oceniła kto nie dbał o narodowe dobro

Polski absurd czyli kto nami rządzi?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 31 grudnia 2011 23:47 Kategoria: Portal


Przypominam sobie jak 10 lat temu Andrzej Lepper wystąpił w sprawie obronności kraju mówiąc, że stan armii jest taki, iż „ chyba drużyna harcerzy mogłaby Polskę zająć”.

ZUS tonie a Tusk dokłada bogatym krajom Unii

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 11 grudnia 2011 23:54 Kategoria: Krach systemu ubezpieczeń

Tusk podpisał weksle In blanco.

Z informacji dyplomatów wynika, że Tusk zgodził się na udział Polski w dokapitalizowaniu zachodnich banków oraz "zwielokrotnieniu" funduszu ratunkowego strefy euro: Europejskiego Funduszu Stabilizacji Finansowej. Czyli innymi słowy podpisał deklaracje płacenia za bankrutów. Na 10 krajów, które nie są w strefie euro przypadnie 50 mld euro. Ze względu na wielkość można przypuszczać, że Polska będzie miała do zapłacenia 5-7 mld euro. Żeby wyjaśnić o co chodzi, trzeba sięgnąć do przyczyn kryzysu finansowego. Wyglądało to tak: Grecy kupują mercedesy w Niemczech, oczywiście na kredyt, który biorą w swoich bankach. Te banki wspomaga greckie państwo, które z kolei wypuszcza obligacje i fałszuje statystyki. Obligacje greckie kupują Niemcy. Dzisiaj Niemcy mając te śmieci w ręku, żądają żeby do nich dołożyć i Tusk dokłada z rezerwy walutowej NBP.
 
Polski emeryt będzie płacił za greckie mercedesy
 
Tuska nie można brać na poważnie. Podobnie jak jego ministrów: Sikorskiego, który chce Polskę zwasalizować w ramach niemieckiej Mitteleuropy i Rostowskiego, który obiecywał, że nie będzie podnosił podatków,  że jesteśmy zielona wyspą i będziemy mieli 4 % wzrostu PKB w 2012 r. Prawda jest taka, że brakuje pieniędzy na wypłaty emerytur. We wrześniu rząd zagarnął 4 mld z Funduszu Rezerwy Demograficznej. Ale to nie wystarczyło. Piramida finansowa ZUS się sypie, w tym roku zabraknie 70 mld, w przyszłym 100 mld. Ogółem mimo zabiegu cięcia OFE na emerytury w latach 2013 – 2017 zabraknie 300 mld zł. Chociaż Pan Rostowski upłynnia walutę w grudniu, kombinuje z Funduszem Drogowym i Rezerwy Demograficznej, czyli stosuje kreatywną księgowość, to i tak nie zamiecie pod dywan 50 mld zł składek na europejskie instytucje finansowe. Już teraz widać, dlaczego polscy emeryci będą mieli waloryzacje kwotową zamiast procentowej. Rękami Tuska i Rostowskiego nastąpi redystrybucja naszego dochodu. Rząd zabierze biednym polskim emerytom, żeby dać bogatym niemieckim i francuskim bankom. Brawo !!!  Dzięki Tuskowi w imię solidarności emeryci dołożą do greckich mercedesów.

TUSK to hiena cmentarna

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 listopada 2011 22:49 Kategoria: Portal

- Piszą rozwścieczeni internauci. Najpierw wygrywa wybory dzięki zabójstwu kibica żużlowego w Zielonej Górze i sprowokowanych tym zamieszkom (w podobny sposób Putin wykorzystał wojnę z Czeczenią).   Teraz oszczędza na śmierci przyszłych emerytów.
 

«Wstecz 11 12 13 14 15 16 17 Dalej» 

 Ilość odsłon:3734547