Tajny agent ZUUS-007 donosi !

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 12 września 2009 20:58 Kategoria: Zus na wesoło

Na platformie kontakt  TVN 24 ujawniono tajne powiązania między politykami a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Agenci zatrzymują prezesa Portal Zuus.pl poleca ten temat!

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 września 2009 13:26 Kategoria: Zus na wesoło

 

Jest godzina 6 rano, wschodzi Słońce nad Warszawą. Naprzeciwko dużego gmachu zatrzymuje się kilka samochodów. Osoby, które z nich wychodzą mają napis ABS na kurtkach. Spoglądają  w górę. Na ostatnim piętrze gmachu pali się światło. Agenci dzielą się na kilka grup, obstawiają wejścia i wyjścia z budynku, wchodzą do środka. Zaskoczona ochrona nie stawia oporu.  Na ostatnim piętrze urzęduje prezes wraz ze ścisłym gronem najbliższych współpracowników. Z obserwacji wynika, że już od wczorajszego wieczora coś się dzieje w biurach zarządu. Trwają gorączkowe rozmowy, brzęczą telefony komórkowe. W wielkim pomieszczeniu zajmującym prawie połowę piętra widać ustawione szeregowo niszczczarki dokumentów. Przy każdej piramida kartek zadrukowanych jakimiś dziwnymi znakami.  To jest archiwum piramidy finansowej. Niszczarki zżerają piramidę kartka po kartce. Każda wypluwa stertę pociętych pasków. Pracy jest dużo bo chodzi o gwarancje przyszłości populacji średniego kraju w Europie. Niedługo znikną ostatnie ślady i nikt już nikt nie znajdzie kasy na emerytury i renty. Czarna dziura pochłonie społeczne ubezpieczenia. To kradzież wkładów emerytalnych milionów ludzi, którzy  od tego momentu będą musieli sami zadbać o swoją przyszłość. Ale nagle ciężkie drzwi wylatują z zawiasów.
W huku i dymie słychać wyraźny głos: Tu Agencja Bezpieczeństwa  Społecznego proszę się nie ruszać to nikomu nic się nie stanie.  Agenci śmiało wkraczają do gabinetu Prezesa.                    
 
Jest pan zatrzymany, ma pan prawo do ... – odczytują formułkę. Prezes wie, że czasu cofnąć się nie da. Ryzyko było duże, ale opłaciło się. Dla zasady pyta:  za co jestem aresztowany?
 
 Pod zarzutem korupcyjnym – pada odpowiedź. Na dachu gmachu oddziału w Szczecinie zorganizował pan dwa lata temu  zawody golfowe z naruszeniem przepisów ustawy o finansach publicznych, a na dodatek dołki, które  pan osobiście  wytyczył nie spełniały   unijnych standartów  dołków golfowych.   
Znowu mi sie udało - pomyślał Prezes. System sę załamał. 10 lat temu naobiecywaliśmy ludziom palmy. Żeby tylko nie pytali o FE.   

 

«Wstecz 1 2 3 

 Ilość odsłon:4133814