Zielińśki, Jachura, Zbroński - Historia przemocy administracyjnej w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 23 maja 2012 11:51 Kategoria: Portal

31 maja w Warszawie odbędzie się Kongres NIEPOKONANYCH. Mamy w Częstochowie jednego z nich – pana Roberta Janeczka

Nasza cywilizacja oparta jest na technice. Dostęp do paliw, technologie ich wydobywania i zastępowania mają coraz większe znaczenie, wręcz decydujące jeśli chodzi o pozycje Polski w Europie. Wydawałoby się, że w Polsce jest miejsce dla ludzi opanowanych ideą postępu technicznego, takich współczesnych Wokulskich, którzy stosując własne metody i technologie ulepszają nasz świat. Niestety przykład Pana Roberta Janeczka pokazuje, że kreatywność ludzka w zakresie  technologii do produkcji biopaiiw nie jest mile widziana przez władze.
Wynalazca i przedsiębiorca stał się obiektem przemocy administracyjnej.  Na portalu psus.info w  zakładce „Zieliński, Jachura, Zbroński kontra biopaliwa” umieściłem szereg oryginalnych dokumentów, dzięki czemu można prześledzić tok sprawy.     A wszystko zaczęło się od dwóch sprzecznych interpretacji podatkowych wydanych przez Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie.

Gwiazdowski w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 17 maja 2012 18:42 Kategoria: Krach systemu ubezpieczeń

W ZUSie nie ma żadnych pieniędzy ! 

Wczoraj w Kościele Akademickim w Częstochowie odbyło się spotkanie z Robertem Gwiazdowskim, znanym ekonomistą z centrum Adama Smitha, tym razem przedstawiającym książkę "Emerytalna katastrofa". Główna teza autora to nieuchronność upadku ZUS-u jako  fakt oczywisty, niepodlegający dyskusji. Wskutek rządowej manipulacji i propagandy społeczeństwo jest nieświadome tego co je czeka w przyszłości.  Zakład Ubezpieczeń Społecznych można nazwać wielką instytucją, posiadającą najlepszy i najdroższy na świecie system komputerowy do obliczania czegoś urojonego, co  realnie nie istnieje. Nie ma 2 bln złotych w ZUSie, a tzw. indywidualny kapitał emerytalny jest jednie wirtualnym zapisem w komputerze ZUS-u. 

Dzisiaj posłowie obradują nad kwestią emerytalną w Polsce

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 10 maja 2012 10:20 Kategoria: Krach systemu ubezpieczeń

 Po 300 latach mamy kolejny Niemy Sejm !

 Politycy PO, SLD, PSL  i Palikota  wysługują się partyjnym mocodawcom. 

Polityk to dzisiaj zręczny aktor posługujący się na narodowej scenie kłamstwem i manipulacją, który dobro publiczne widzi przez partyjne okulary. 

Wreszcie Polacy się przebudzili ! 

Bezmiar krzywd i kurestwa w naszym pięknym królestwie przekroczył stan krytyczny.

30 maja 2012 r.  w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  odbędzie się Kongres  pod nazwą „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”

ZUS korzysta na niewiedzy - sąd ci nie pomoże

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 5 maja 2012 17:33 Kategoria: Kobiety kontra ZUS


  Do redakcji portalu ZUUS.PL       

    Właśnie otrzymałam pismo z ZUS-u, że 7 lutego zapadl wyrok oddalający.
    Przeszłam na wcześniejszą emeryturę w wieku 55 lat. Nie wiedziałam ze kiedy skonczę lat 60 trzeba wystąpić z wnioskiem o ponowne przeliczenie.W listopadzie od koleżanki dowiedziałam się,  że sama muszę napisać ze skończyłam 60 lat -bo to nie wynika z akt ( ha ha) to przeliczą. Faktycznie tak się stało-dostałam wyrównanie za listopad i grudzien 2011.Lata skończyłam w marcu.
           Zrobiłam odwołanie o wyrównanie od marca do pażdziernika -odmowa.
Nie mogłam pogodzić sie z faktem,,ze ok.2 tys.przejdzie mi koło nosa zrobiłam odwołanie do Sądu.
           Odmowa-ZUS działa tylko  n a   w n i o s e k.
           Sprawa odbyła sie w lutym br 7 jw. pisałam ale dopiero na moje pismo z 13 kwietnia tego roku  raczyli   powiadomić, że  Sąd oddalił moje roszczenia. Gdyby nie moje pismo to na tą wiadomość ile bym czekała ? nie wiadomo. Wobec powyższego niewiedza uderza po kieszeni.
Ile jest takich emerytów co niewiedzą? mnóstwo pewnie a my się dziwimy skąd ZUS ma pieniądze na marmury.
          Teraz to już nic nie moge zrobić chyba, że napisze skargę do P.Boga albo zaczne studiować przepisy ZUsowskie ha ha.
          Taka to była moja przegrana sprawa ze Zusem,emeryci powinni przechodzić  przez ulicę tylko na czerwonym swietle wtedy Zus miałby spokoj i pieniądze.

«Wstecz 7 8 9 10 11 12 13 Dalej» 

 Ilość odsłon:3134819