Wojna pokrzywdzonych z arogancką władzą państwową

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 czerwca 2012 00:22 Kategoria: Felieton redakcyjny

Tydzień temu odbył się kongres  “pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”. Co najmniej tysiąc osób miało w garści papiery, że państwo polskie ich skrzywdziło. Chcieli je pokazać w mediach , wykrzyczeć swój ból. Mediów i władzy nie było. Prawdziwie ludzkie doświadczenia  burzą estetykę komunikacji w mass mediach. Zobaczyliśmy, że obojętność i pogarda dla skrzywdzonych ludzi to  druga, mniej przyjazna twarz klasy politycznej, która wie, że nic nie zyska medialnie na wysłuchiwaniu żalów i krzywd ludzkich. Państwo niczym wielki walec rozgniata swoich obywateli i nie ponosi za to odpowiedzialności. Każde ludzkie doświadczenie świadczy o słabości państwa, którą to słabość dla własnych ukrytych celów wykorzystują jego funkcjonariusze nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Prawa wolności gospodarczej i osobistej zapisane w Konstytucji RP to fikcja. Państwo Polskie jest moralnie upadłe, a jego obywatel to niewolnik, którego głównym celem egzystencji jest płacenie temu państwu podatków i składek ZUS. Maszynka urzędniczo-prokuratorsko-sądowa w każdej chwili może odebrać własność i wolność. Z chwilą oskarżenia traci się prawa obywatelskie, a na sprawiedliwość nie ma co liczyć. Na kongresie widać było jak bardzo słabe jest państwo, które tysiące ludzi wydało na samowolę urzędników i prokuratorów. Najwyższy czas nazwać po imieniu to co się dzieje w kraju: powszechna patologia systemu to stan wojny, w której obywatele walczą o przeżycie z oligarchiczną władzą wyzyskującą słabość państwa.

Zielińśki, Jachura, Zbroński - Historia przemocy administracyjnej w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 23 maja 2012 11:51 Kategoria: Portal

31 maja w Warszawie odbędzie się Kongres NIEPOKONANYCH. Mamy w Częstochowie jednego z nich – pana Roberta Janeczka

Nasza cywilizacja oparta jest na technice. Dostęp do paliw, technologie ich wydobywania i zastępowania mają coraz większe znaczenie, wręcz decydujące jeśli chodzi o pozycje Polski w Europie. Wydawałoby się, że w Polsce jest miejsce dla ludzi opanowanych ideą postępu technicznego, takich współczesnych Wokulskich, którzy stosując własne metody i technologie ulepszają nasz świat. Niestety przykład Pana Roberta Janeczka pokazuje, że kreatywność ludzka w zakresie  technologii do produkcji biopaiiw nie jest mile widziana przez władze.
Wynalazca i przedsiębiorca stał się obiektem przemocy administracyjnej.  Na portalu psus.info w  zakładce „Zieliński, Jachura, Zbroński kontra biopaliwa” umieściłem szereg oryginalnych dokumentów, dzięki czemu można prześledzić tok sprawy.     A wszystko zaczęło się od dwóch sprzecznych interpretacji podatkowych wydanych przez Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie.

Gwiazdowski w Częstochowie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 17 maja 2012 18:42 Kategoria: Krach systemu ubezpieczeń

W ZUSie nie ma żadnych pieniędzy ! 

Wczoraj w Kościele Akademickim w Częstochowie odbyło się spotkanie z Robertem Gwiazdowskim, znanym ekonomistą z centrum Adama Smitha, tym razem przedstawiającym książkę "Emerytalna katastrofa". Główna teza autora to nieuchronność upadku ZUS-u jako  fakt oczywisty, niepodlegający dyskusji. Wskutek rządowej manipulacji i propagandy społeczeństwo jest nieświadome tego co je czeka w przyszłości.  Zakład Ubezpieczeń Społecznych można nazwać wielką instytucją, posiadającą najlepszy i najdroższy na świecie system komputerowy do obliczania czegoś urojonego, co  realnie nie istnieje. Nie ma 2 bln złotych w ZUSie, a tzw. indywidualny kapitał emerytalny jest jednie wirtualnym zapisem w komputerze ZUS-u. 

Dzisiaj posłowie obradują nad kwestią emerytalną w Polsce

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 10 maja 2012 10:20 Kategoria: Krach systemu ubezpieczeń

 Po 300 latach mamy kolejny Niemy Sejm !

 Politycy PO, SLD, PSL  i Palikota  wysługują się partyjnym mocodawcom. 

Polityk to dzisiaj zręczny aktor posługujący się na narodowej scenie kłamstwem i manipulacją, który dobro publiczne widzi przez partyjne okulary. 

Wreszcie Polacy się przebudzili ! 

Bezmiar krzywd i kurestwa w naszym pięknym królestwie przekroczył stan krytyczny.

30 maja 2012 r.  w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie  odbędzie się Kongres  pod nazwą „pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”

«Wstecz 7 8 9 10 11 12 13 Dalej» 

 Ilość odsłon:3582841