Piramida ZUS pęka i grozi zawaleniem - wiadomość z ostatniej chwili z godz. 11

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 15 marca 2010 12:56 Kategoria: Zus na wesoło

ZUS pęka nie tylko organizacyjnie i finansowo, co już dawno stwierdziła Najwyższa Izba Kontroli ale zaczął  pękać jako budowla.  Na razie we Wrocławiu  przy ul Lutomskiej  z powodu dużego pęknięcia, które pojawiło się na ścianie i posadzce pałacu  ZUS    ewakuowano   o godz 11 czasu miejscowego pracowników i klientów tej instytucji.   Inspektor Nadzoru Budowlanego ma stwierdzić czy  nowowybudowany pałac ZUS grozi zawaleniem.

Podziemna próba jądrowa w Polsce ?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 24 stycznia 2010 21:18 Kategoria: Zus na wesoło

Co jest gorsze: bomba demograficzna czy bomba atomowa?  Bomba demograficzna  niedługo wysadzi system emerytalny.  W 2030 r. na jednego emeryta będzie przypadało dwóch pracujących.  Dlatego rząd pracuje na wydłużeniem czasu pracy Polaków.  Niestety   kultura  pracy w  naszym kraju nie sprzyja osobom w wieku emerytalnym i żadnymi  administracyjnymi legislacjami się tego nie zmieni. Dopiero użycie bomby atomowej może pomóc w  rozwiązaniu problemu   demograficzno-emerytalnego. Miło mi zakomunikować, że  Polska  pomyślnie przeprowadziła  pierwszy podziemny  test nuklearny. Próbę bezpiecznie przeprowadzono na wyższym poziomie w sensie mocy wybuchu i technologii kontroli.  Do zdarzenia doszło o godz. 5.05 czasu polskiego  22 stycznia 2010 roku. W efekcie przeprowadzonej  próby jądrowej w okolicach Bełchatowa i Pajęczna nad ranem odnotowano wstrząs sejsmiczny. Kierownik Pracowni Sejsmologii Ogólnej Polskiej Akademii Nauk Paweł Wiejacz  określił siłę wstrząsu na 4,7 stopni, co oznacza, że  siła zdetonowanego  ładunku wynosiła od 10-20 kiloton.  Zakład Ubezpieczeń Społecznych szacuje, że była to porównywalna moc do bomby zrzuconej na Hiroszimę. W Hiroszimie zginęło 100 tys osób. Zmniejszenie wypłat o 100 tys. osób oznacza tylko w tym roku 2 mld zł oszczędności dla budżetu. Im mniej Polaków na emeryturze tym więcej zostanie w kasie państwa.

Jednoręki bandyta w ZUSie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 listopada 2009 23:35 Kategoria: Zus na wesoło

Okazuje się, że  ZUSem rządzi  jednoręki bandyta, który dwoma rękami naciskał na lexa, żeby skręcił w  prawo dla  operatorów AoNW. 

pełna informacja; Marcin Marczak, Newsweek

Co internauci myślą o ZUSie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 października 2009 17:47 Kategoria: Zus na wesoło

Jestem pracownikiem ZUS. Dzień zaczynam o 7.00 kawą i pączkiem, około 10.00 następna kawa i jakaś czekoladka, którą przyniesie klient. Czasem podpiszę jakiś świstek, pochodzę po innych biurach na pogaduchy. I jakoś ośmiogodzinny dzień pracy zleci. Za to wszystko dostaję nie tylko 13 , 14, ale niekiedy 15 i premię w wysokości 2000zł ( netto). Generalnie praca w ZUS jest nudna i chętnie się z kimś zamienię!!!!!!!! :-) POZDRAWIAM WSZYSTKICH !   Zapomniałaś (eś) dodać Pozdrawiam Wszystkich frajerów !!!!
Jestem pracownikiem PUP.Dzień zaczynam o 7.00 herbatą i ciastkiem około 10.00 kolejna herbatka lub kawa i kolejne ciasteczko które przynie...
Nawet wielkie brawa!!!
W wydziale emerytur i rent, każdy pracownik wie, że pracując w tej firmie na niezły sajgon, ale co tam powkurzać można co niektórych. Pozdrawiam serdecznie.  Ja, która się bogaci na biednych ludziach i zamiast podnosić emerytury i renty to jeszcze bezczelnie odbierają. Widać to jakie wille sobie stawiają w różnych miastach. Ja nie widzę przyszłości dla moich dzieci , z czego one beda dostawać emeryturę, jeszcze przyjdą czasy że my do końca życia będziemy utrzymywać dzieci a pytanie z czego?. ZUS to zatruta krew i ludzie nienawidzą tej instytucji i chorych jego praw, które niszczą ludzi i nic nie dają ,tylko śmieją Się w żywe oczy. tak naprawdę jest supeeeer ............

Sąd nie uwierzył ZUS-owi

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 12 października 2009 09:59 Kategoria: Zus na wesoło

Ilu emerytów złorzeczy na ZUS ?  Pan Jan Zimowski to wyjątkowy przypadek.  Człowiek, który  zdenerwował się na ZUS i trafił do sądu. Pisaliśmy już o tym, jak emeryt Jan Zimowski został oskarżony przez ZUS w Kędzierzynie-Koźlu.  Bezduszny urząd – tak nazwał ZUS sędzia Artur Grabowski.   Pan Jan Zimowski czekał na pieniądze z ZUS-u,  wcześniej dostał pismo, że pieniądze przelano – a pieniędzy nie było.  Po wyjaśnienia  Pan Jan  poszedł do ZUS-u. Niestety ZUS w Kędzierzynie –Koźlu działał bezdusznie, urzędnicy bełkotali coś w swoim języku i   przepychali Pana Jana  z pokoju do pokoju. Wtedy Pan Jan się zdenerwował i powiedział, że  należałoby ich wysadzić w powietrze.  Po czterech dniach urzędniczki poczuły się zagrożone,  doniosły gdzie trzeba. Pan Jan dostał się w łapy machiny policyno-sądowej.  Sprawa wyglądała nieciekawie. Terroryzm.  Walka z ZUS-em to nie jest jakaś heca. W  Sądzie Rejonowym wygrał  ZUS, bo wyciągnął  notatkę służbową. Dopiero w Sądzie Okręgowym znalazł się sędzia ze zdrowym rozsądkiem.    Znikoma społeczna szkodliwość społeczna i po sprawie. W naszym sondażu przewagę uzyskali ci, którzy myśleli, że  Pan Jan chciał wysadzić budynek ZUS w Kędzierzynie Koźlu (44%), przeciwnego zdania było 20% respondentów, natomiast 34% uważało, że działał w afekcie a o ZUSie mysłał jako o instytucji.

«Wstecz 1 2 3 Dalej» 

 Ilość odsłon:4133854