Tusk kradnie realne pieniądze odłożone przez Polaków na emeryturę

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 kwietnia 2013 10:09 Kategoria: Portal

Bardzo musi denerwować rządzącą  platformę, że jedyne realne pieniądze w systemie ubezpieczeniowym znajdują się w OFE. Nowy szwindel Tuska  to zabrać Polakom to co realne i dać im w zamian  fikcyjne zapisy emerytalne  w ZUSie, zwane dla niepoznaki kapitałem początkowym. Tyle, że to nie ZUS pracuje  na przyszłe emerytury, ale społeczeństwo, które się starzeje.  Do prostej zastępowalności pokoleń brakuje 2.5 mln dzieci.  Z każdym rokiem będzie coraz gorzej . Ilość osób w wieku produkcyjnym jest w tym roku o 100 tys. mniejsza niż w roku ubiegłym.  Tylko urzędników przybywa.   Kradzież aktywów z OFE  do ZUS-u pomoże na jakiś czas bankrutowi, ale go nie uzdrowi. ZUS ma deficyt 100 mld złotych.  Najpierw rząd Tuska ukradł pieniądze z Funduszu Rezerwy Demograficznej teraz z OFE.

Dziady Częstochowskie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 29 marca 2013 23:54 Kategoria: Portal

NIe licz, że na starość dostaniesz emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych !

Prędzej zostaniesz dziadem. Przeczytaj wielkanocne życzenia Tuska ! 

Ubezpieczeniowe gestapo wsadziło do więzienia Iwonę Świetlik i dostało "Wektora"

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 16 stycznia 2013 17:50 Kategoria: Portal

– Straciłam firmę, dom, zajęto mi konta, jestem bezdomna, nie miałam już z czego tych dziewięciu tysięcy spłacić - mówiła po zatrzymaniu Iwona Świetlik

ZUS – potwór, który pożera ludzi

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 4 grudnia 2012 13:32 Kategoria: Portal


Mamy tak fatalne prawo w zakresie ubezpieczeń społecznych, że dla 130 polskich rodziców ostatnią deską ratunku jest ETS (Europejski Trybunał Sprawiedliwości). Prawo tworzone było nie dla dobra człowieka ale w interesie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ten wielki moloch urzędniczy powołany w zamierzchłych czasach do ściągania i wypłaty składek stał się dzisiaj państwem w państwie. Własny interes ZUS-u polega maksymalizacji składek i minimalizacji świadczeń. ZUS nie patrzy na społeczne skutki swojego działania. W wyniku lobbingu ZUS-u dochodzi doi takich patologii jak to, że istnieje prawo, które  daje i odbiera według woli urzędnika.  Sprytny czynownik ZUSu potrafi najpierw uzasadnić przyznanie emerytury a następnie równie skutecznie uzasadni jej odebranie. Wykorzystuje przy tym dyspozycyjnych lekarzy orzeczników i taki chaos w prawie, że odwołania poszkodowanych kobiet do sądów okręgowych , apelacyjnych i Sądu Najwyższego są bezskuteczne.

ZUS kontynuacją PRL-u, policja kontynuacją ZOMO

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 12 listopada 2012 00:18 Kategoria: Portal

 Marszu do niepodległości nie można powstrzymać

Nie ma co liczyć na to, że władza dobrowolnie zrezygnuje z ZUS-u  jako narzędzia walki z przedsiębiorczością Polaków. Tak jak policja walczy z patriotyzmem, tak ZUS walczy z każdą aktywną życiowo Polką i Polakiem, zabierając im spory kawałek tego co sami wypracowali, ale też zniechęcając ich do życia świadomego i  aktywnego.  Celem jest zbudowani społeczeństwa podległych pracowników najemnych, biernych politycznie i wyzutych z patriotyzmu. Chodzi o to, żeby najpierw zabrać wolność ekonomiczną, a potem suwerenność narodową.  ZUS stał się synonimem instytucji, organizacji,  jakiejś biurokratycznej struktury, wyrosłej co prawda na gruncie narodu, ale  stojącej w opozycji do jego dobra i rozwoju.  Wiele osób uważa ZUS i państwo za swoich wrogów. W swych skrajnych odmianach ludzie ci głoszą minimum ZUS-u, jego zbędność, a nawet szkodliwość.  Jak wygląda współczesne państwo stojące na straży ZUS-u i jego interesów.  Jest to obraz rządów  zdegenerowanych i tyrańskich o czym przekonuje nas to co działo się dzisiaj na Marszu Niepodległości w Warszawie.
Pisze jeden z Internautów: w pewnym momencie na Krakowskim Przedmieściu z bocznych uliczek wmieszali się w marsz młodzi ludzie, za chwilę …założyli kominiarki i zaczęli rzucać w policję petardami, a ta …juz po dosłownie 20 sekundach otworzyła ogień z broni, strzelając w tłum i w ciemno, nawet nie widząc kto tam w tym tłumie stoi – który, zrobił zdjęcia tym osobnikom, w domyśle przed założeniem kominiarek, bo od razu był przekonany, że są to prowokatorzy.
Zatem wiemy, że  policja strzelała  w tłum, w którym były  rodziny z dziećmi. W użyciu zastosowano  również armatki wodne i gaz bojowy. Zaczęło się od tego, że  policja zablokowała czoło marszu.  Chcą rozpędzić tłum, są agresywni, używają broni wobec ludzi. Godz. 16:15 Policja odcięła czoło marszu. W centrum wciąż padają strzały. Z relacji świadków: „burdę wywołali policjanci ubrani w kamizelki kuloodporne, szarpali uczestników marszu, a później otworzyli ogień do tłumu”. Kolejny raz władza strzela do patriotów. Ludzie którzy współpracowali z Policją podjęli próbę rozbicia marszu.  Ci Panowie w kominiarkach z pałkami teleskopowymi bili ludzi, a potem byli ochraniani przez policję. Nie udało się.  Marsz Niepodległości rozciąga się od pl. Unii Lubelskiej po pl. Na Rozdrożu . O godzinie 17.55 dociera  na miejsce docelowe, czyli pod pomnik Romana Dmowskiego.
Policyjni prowokatorzy z teleskopowymi pałkami

 

«Wstecz 4 5 6 7 8 9 10 Dalej» 

 Ilość odsłon:6445688