PIS – Polski Instynkt Samobójczy

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 30 sierpnia 2021 18:37 Kategoria: Portal

      Rządzący nami PIS-owcy postanowili doprowadzić do  zbiorowego samobójstwa przedsiębiorczości Polaków. Temu służy opublikowany projekt zmian w podatkach i składkach ZUS. Rząd postanowił wprowadzić  9% obciążenie dochodu z działalności gospodarczej jako  nową składkę zdrowotną.

Piekło kobiet w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 marca 2021 17:02 Kategoria: Portal

 Motto; Pereat mundis fiat iustitia.  Niech stanie się sprawiedliwość, choćby miał zginąć świat.

Trwa walka Sebastiana Pabisia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 listopada 2020 15:02 Kategoria: Portal

  Na naszej stronie internetowej znajdują się obszerne zbiory dokumentów z pola walki, jaka ma miejsce w Polsce z  Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Jednym z najbardziej odważnych obywateli, którzy walczą z ZUS-em na "śmierć i życie" jest Pan Sebastian Pabiś z Bielska Białej.  Państwo prawa reprezentowane przez ZUS jest w istocie państwem bezprawia – o czym można się przekonać czytając dziesiątki dokumentów z podpisami urzędników, lekarzy, biegłych, prokuratorów i sędziów.  Obraz jaki się wyłania jest przerażający. Taką rzeczywistość opisał kiedyś Franz Kafka w powieści   Proces (Der Prozess), jako  model sytuacji zwanej sytuacją kafkowską i określanej w języku niemieckim za pomocą przymiotnika „kafkaesk”, którego istotą jest konflikt zniewolonej jednostki z anonimową, nadrzędną wobec niej instancją.

zu-SS: Rasizm ubezpieczeniowy i eugeniczny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 24 sierpnia 2020 17:38 Kategoria: Portal

  Kacper choruje od urodzenia i najprostsze czynności sprawiają mu trudność ZUS już wcześniej odmawiał mu należnych świadczeń. Trzy lata temu chłopak starał się o rentę, ale urzędnicy przyznali mu ją tylko na rok. Sprawa trafiła więc do sądu. Wyrok wskazuje wprost, że Kacprowi należy się renta. Teraz młody mężczyzna ponownie walczy w sądzie, by ZUS przyznał mu 500 złotych dla osób niepełnosprawnych. Mimo diagnozy i opinii biegłego kolejny raz musi udowodnić urzędnikom, że jest nieuleczalnie chory i niesprawny.

Czy Polaków stać na Trzaskowskiego?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 11 czerwca 2020 13:26 Kategoria: Portal

 

           Najpierw oceńmy Ściekotrzaska  jak   menedżera. 

1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

 Ilość odsłon:6635545