FAQ

Najczęściej zadawane pytania...

Jakie informacje będziemy zamiesczali na portalu zuus.pl?
Na łamach portalu będziemy poruszali ważne sprawy dotyczące Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wielu z nas miała nieprzyjemne doświadczenia z ZUS - dlatego chemy podzielić się naszymy i zachęcić was do publikowania wlasnych materiałów ukazujacych często niesprawiedliwe metody działania jednej z największych publicznych instytucji w Polsce.
Kiedy nastąpi oficjalne otwarcie portalu zuus.pl?
Oficjalne otwarcie planujemy na przełomie stycznia - lutego przyszłego roku. Dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej udostępnić wam wiedzę, która z pewnością pomoże wam rozwiązać dotychczasowe problemu z ZUS.
Czy każdy będzie mógł zamieścić na portalu własną sprawę z ZUS?
Tak. Każdy użytkownik będzie miał możliwosć opublikowania materiałów z własnej sprawy związanej z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
Chciałbym umieścić materiały ale nie chce by były widoczne przy nich moje dane osobowe...
Na życzenie zapewniamy pełna anonimizacje, ponieważ doskonale wiemy że większość z was z powodów osobistych lub zawodowych woli pozostać anonimowa umożliwimy publikowanie materiałów bez podawania danych osobowych.
Co zyskam dzięki publikowaniu materiałów na waszym portalu?
Wielu z Polaków boryka się z problemami, które stwarza im ZUS. Jeżeli zechcą opublikować informację w jaki sposób i z jakim efektem radzą sobie z nimi to inni użytkownicy będą mogli wykorzystać ich doświadczenie. Dzięki wspólnej wymianie informacji rozwiązywanie problemów podmiot & ZUS stanie się prostsze.
Mam inne pytanie! Gdzie mam szukać odpowiedzi?
Masz inne pytanie - napisz do nas! Z przyjemnością odpowiemy. Jeżeli twoje pytanie będzie poruszało często występujący problem zamieścimy je w FAQ.


 Ilość odsłon:7958484