Warto walczyć z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 czerwca 2024 19:38 Kategoria: Portal

 

Przykład osób, które wygrały z ZUS

Pan Kamil z Torunia przebywał na zwolnieniu chorobowym po wypadku w pracy, w którym doznał uszkodzenia ramienia.  Odbierał córkę ze szkoły, szedł z nią na spacer, czy robił lekkie zakupy, by nie obciążać ręki. Kontroler ZUS nie zastał go w domu. Konsekwencją była decyzja o cofnięciu świadczenia i zwrotu zasiłku chorobowego. Ale  mężczyzna odwołał się do sądu i wygrał. 

 

ŹRÓDŁO: DZIENNIK TORUŃSKI

Decyduj    sam:

Jeśli jesteś człowiekiem – jednostką  w masie ludzkiej, to będziesz cierpiał pod uciskiem tyrana.  Natomiast jeśli jesteś  osobą, to pokażesz swoją wolę i będziesz walczył z tyranem.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych i wadliwy płatnik ver. 233

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 2 lutego 2022 11:46 Kategoria: Portal

 Od niedzieli grasuje po Polsce wadliwy wirus płatnika aktualizacja  ver. 233. Tam gdzie jest baza plikowa rozwala bazę, tam gdzie jest na SQL rozwala konfigurację. Tak, czy inaczej jest szkodliwy dla płatnika bo zapuszczona na nim konwersja działa jak bomba. Od wczoraj mamy dobrą wersje 234. Ale mleko się wylało. Informatycy w całej Polsce przepracowali (pracują) nad naprawą baz danych. Koszty idą w miliony. Pytanie kto zwróci pieniądze  za naprawy. 

Można w zawiły sposób tłumaczyć co to jest różnica remanentowa, ale najlepiej podać  przykład z życia  każdego obywatela (telki), która wydaje swoje pieniądze.

PIS – Polski Instynkt Samobójczy

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 30 sierpnia 2021 18:37 Kategoria: Portal

      Rządzący nami PIS-owcy postanowili doprowadzić do  zbiorowego samobójstwa przedsiębiorczości Polaków. Temu służy opublikowany projekt zmian w podatkach i składkach ZUS. Rząd postanowił wprowadzić  9% obciążenie dochodu z działalności gospodarczej jako  nową składkę zdrowotną.

Piekło kobiet w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 marca 2021 17:02 Kategoria: Portal

 Motto; Pereat mundis fiat iustitia.  Niech stanie się sprawiedliwość, choćby miał zginąć świat.

1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

 Ilość odsłon:8027967