zu-SS: Rasizm ubezpieczeniowy i eugeniczny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 24 sierpnia 2020 17:38 Kategoria: Portal

  Kacper choruje od urodzenia i najprostsze czynności sprawiają mu trudność ZUS już wcześniej odmawiał mu należnych świadczeń. Trzy lata temu chłopak starał się o rentę, ale urzędnicy przyznali mu ją tylko na rok. Sprawa trafiła więc do sądu. Wyrok wskazuje wprost, że Kacprowi należy się renta. Teraz młody mężczyzna ponownie walczy w sądzie, by ZUS przyznał mu 500 złotych dla osób niepełnosprawnych. Mimo diagnozy i opinii biegłego kolejny raz musi udowodnić urzędnikom, że jest nieuleczalnie chory i niesprawny.

Czy Polaków stać na Trzaskowskiego?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 11 czerwca 2020 13:26 Kategoria: Portal

 

           Najpierw oceńmy Ściekotrzaska  jak   menedżera. 

Między 27 marca a 28 marca PIS dokonał niekorzystnej zmiany w uchwalonych  przepisach tzw. tarczy antykryzysowej. Wstawienie  w art  31zo. ustawy  sformułowania  "płatnik składek" w miejsce  "mikroprzedsiębiorca" realnie ogranicza ilość mikroprzedsiębiorców, którzy skorzystają z pomocy polegającej na umorzeniu składek ubezpieczeniowych za marzec, kwiecień i maj 2020 r.   Obietnica PIS w sprawie limitu 9 pracowników, dla zwolnienia z ZUS. 

Przedsiębiorco nie płać składek ZUS, bądź cierpliwy, zaległość będzie umorzona.

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 marca 2020 18:08 Kategoria: Portal

 

Przedsiębiorco nie bądź głupi, nie płać składek ZUS !

(wstrzymaj się ze składaniem wniosku o odroczenie składek,  bądź cierpliwy, zaległość będzie umorzona)

ZUS to diabeł a Sąd Apelacyjny w Katowicach jego sługa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 marca 2020 17:57 Kategoria: Portal

 Podam uzasadnienie. Jeśli mielibyśmy liczbę N spraw o tym samym stanie faktycznym, to według zasady sprawiedliwości w tych sprawach powinno zapaść to samo orzeczenie w tym samym sądzie, który sobie dla wygody tak te sprawy podzielił i przydzielił jak chciał. Powie ktoś, że nie ma takich spraw, bo sprawy się różnią. Owszem różnią się, ale mogą się różnić w ten sposób  jak bracia  różnią  się wiekiem.  Więc sprawy są nie tylko z jednej rodziny, ale z jednej podgrupy w tej rodzinie. 

«Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

 Ilość odsłon:7958508