Nasi przywódcy: Ceausecu, Kadafi, Putin, Łukaszenko, Janukowicz i ich kumpel Tusek – Chytrusek

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 20 stycznia 2014 02:50 Kategoria: Portal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rząd Tuska w Polsce i Janukowicza na Ukrainie  stać na każde draństwo. Na Ukrainie wybuchła wojna domowa, którą nasze reżimowe media nazywają "zamieszkami".
Jeszcze tydzień temu, kiedy powstańcy rozszerzyli terytorium Majdanu i w nocy z niedzeli na poniedziałek doszło do walk w trakcie, których zabito 5 osób, nikt nie przypuszczał, że reżim Janukowicza poniesie totalną klęskę wizerunkową.  To nieprawda, że ludźmi przestały rządzić mity. Na naszych oczach ukraiński naród odbudowuje swoją narodową tożsamość. Ludzie mają dość kryminalizacji polityki, mają dość kryminalnego  państwa, wystąpili przeciwko najedzniczej (donieckiej) władzy klanu Janukowicza. Parę zdarzeń: generał milicji zaprasza dziennikarza do swojego gabinetu, pozwala mu filmować z okna birkutowców (u nas było ZOMO) i mówi, że jego milicjanci- młodzi chłopcy z werbunku nie maja z tymi sadystami nic wspólnego, albo klub sportowy zmienia od zaraz nazwę z Birkutu-2  na Feniks, kolejny przykład: milicjant birkutowiec nakręca film jak się jego kumple wyżywają na zatrzymanych, po czym umieszcza go w sieci i wyjeżdza na Zachód.  `
Na Majdanie leci non stop dwu częściowy film o przestępstwach Janukowicza i jego polityczno-kryminalnej bandy z Doniecka. Ukraińcy się dziwią, że  Putin zabił na terenie Rosji prawie 100 polskich polityków, a wy Polacy nic nie robicie. To znaczy, że wasz rząd jest marionetką Rosji i kryminalną bandą geszefciarzy. Ukraińcy dają nam przykład jak postępowac z  najezdniczą władzą, która straciła moralne podstawy dla rządzenia narodem. Chyba, że plan Tuska się powiódł i  Polacy przestali być narodem.   
 
Władza zmierza do rozwiązania siłowego. 13 stycznia wprowadziła prawo stanu wojennego w odniesieniu do ulicznych manifestacji  i nie toleruje obywatelskiego nieposłuszeństwa.  Plan ma taki, żeby przez kordon milicji przepuszczać elementy kryminalne i aktywistów Janukowicza z okręgu Donieckiego, kierując ich na pierwszą linię walki. Po całym Kijowie jeżdzą specjalne grupy operacyjne i łowią aktywistów Majdanu, przede wszystkim studentów. Przeszukuja szpitale i zabierją rannych. Zrzucają ludzi z dachów. Metody gestapo. Z zatrzymanymi nie ma  żadnego kontaktu.  Potem wchodzi milicja i rodziela walczące strony. Ten scenariusz jest realizowany na razie bez widocznych rezultatów. 
                                                          Władza gromadzi broń i kule.
 
 
 
 
 Majdan też się radykalizuje. Posiada  w gotowości 20 000 ludzi,  przyjeżdzają kolumny  autobusów  z miast Zachodniej Ukrainy.  Rozszerza swoje terytorium. Wprowadza własną  dyscyplinę i porządek. Wzywa do odmawiania współpracy z władzą. We Lwowie, Tarnopolu, Równym, Czerkasowie  i innych miastach. powołane zostały  Rady Narodowe, które przejmują władzę . Powstańcy  zamierzają utworzyć własne siły zbrojne na wzór oddziałów partyzanckich z czasów II wojny światowej. Aktywne działania w regionach, wysoki duch bojowy Majdanu i dezercje milicjantów mogą przynieść szybki koniec reżimu.   
 
Żądania EUROMAJDANU:
 
1) wypuszczenie wszystkich patriotów z aresztów i zaprzestania polowania na ludzi, 
2) dymisji rządu Aznarowa, 
3) poniesienia odpowiedzialności politycznej i kryminlanej przez tych, którzy od 21 l    
    listopada  2013 r.  prześladowali i zabijali patriotów,
4) zmian w Konstytucji i nowych wyborów, 
5) zmany Centralnej Komisji Wyborczej, ponieważ nie mają do niej zaufania dlatego, że
    służy starym elitom. 
  
Jeszcze miesiąc temu ludzie przebywający na Majdanie zadowoliliby się odejściem znienawidzonego ministra bezpieczeństwa Zacharczenki, dwa tygodnie temu odejściem cynicznego  premiera Aznaorowa, dzisiaj  rozjedą się dopiera jak ustąpi prezydent  Janukowicz.  
 
Następuje faktyczny podział tego państwa na rewolucyjny zachód i rządowy wschód.   
 
Tak wyglądała wojna domowa w Niemczech. 
 
My Polacy też potrafimy budować barykady. Nasze elity też są skorumpowane. Gdyby wszyscy Polacy  oszukani przez rząd Tuska i okradzeni przez ZUS wyszli na ulice stalibyśmy się znowu NARODEM. 
 
A tak jesteśmy GG –  Generalgouvernement für die besetzten polnischen Gebiete,  w ramach UE, zarządzani przez kreisleitera Tuska, który nienawidzi polskości (polskość według Tuska to nienormalność).   
 
Nie ma żadnej informacji w portalach. Władza reżimu Tuska dogadała się z korporacjami żeby zablokować przekaz informacji.  
 
ONET od listopada 2012 kontrolowany jest przez Ringier Axel Springer Media AG.
 
Wirtualna Polska (WP) – pierwszy polski portal internetowy, wchodzi w skład Grupy Orange.
 
Interia to portal prowadzony przez Grupę INTERIA.PL Sp. z o.o. Sp. k., która od stycznia 2008 niemal w całości (96.6.% akcji i 99% głosów na walnym zgromadzeniu) należy do niemieckiego przedsiębiorstwa Grupa Bauer Media Polska 
 
Gradacja reżimów: Putin, Janukowicz, Tusk widoczna jest na przykładzie propagandy tzw. "wolnych" mediów. 
 
 
Wydarzenia na ulicy Gruszewskiego jeszcze raz pokazują, że władza na Ukrainie wykorzystuje bandyckie metody w walce z narodem. Przede wszystkim metodę popa Gapona, który poprowadził tłum ludzi pod kule żandarmów. 24 lata po uzyskaniu niepodległości na Ukrainie rodzi się nowy lider – naród, który przestał bać się władzy i zaczął myśleć o przyszłości swoich dzieci.    
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gieorgij_Gapon
Prorosyjska elita władzy chciała przeformatować naród ukrański w  nacje Ukraińców obywateli pozbawionych cech narodowych. Ewidentnie się to nie udało i Ukraińcy weszli na drogę tworzenia narodowej kontrelity (teoria Vilfreda Pareto). 
 
Polaków czeka ta sama droga, jeśli chcą przetrwać jako naród. 
 
 
Dlaczego  ukraińcy nazywają Janukowicza bandytą ?
 
Janukowicz to nie Komorowski.  Janukowicz jest ojcem chrzestnym mafii donieckiej i jej  rezydentem w Kijowie. Państwo jest najważniejszym osiągnięciem cywilizacyjnym narodu. Janukowicz skryminalizował i skorumpował ukraińskie państwo. Dalsze pozostawanie Janukowicza na stanowisku prezydenta zagraża żywotnemu  potencjałowi ukrainskiego narodu. Kryminalne państwo Janukowicza to także zagrożenie dla bezpieczeństwa Europy.     
Jeżeli naród  ukraiński ma zwyciężyć  powinien żądać natychmiastowego ustąpienia Janukowicza.    
 
 

Rząd Tuska: złodzieje, agenci i całych łajdaków stek !

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 14 stycznia 2014 13:35 Kategoria: Portal

Mamy początek 2014. Na wirtualnych  kontach  ZUS są zapisy opiewające na 2,5 biliona złotych. Praca trzech pokoleń Polaków składała się na te wirtualne zasoby. Z tego co ZUS ściąga wypłacane są bieżące świadczenia. 

Reżim ubezpieczeń społecznych wykonuje zadanie zniszczenia polskiej przedsiębiorczości

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 10 listopada 2013 16:08 Kategoria: Portal

Najezdniczy rząd Tuska wykorzystuje ubezpieczenia społeczne do walki z polskim żywiołem narodowym i polskością 

 Jeżeli naród, żyjący w warunkach normalnych, mających własne państwo i odpowiedni zakres interesów państwowo-narodowych, musi dbać o to, żeby się ten zakres w miarę rozwoju sił narodowych nieustannie rozszerzał, jeżeli mu to jest potrzebne dla utrzymania odpowiedniego poziomu zdrowia duchowego, to dla nas, dla narodu głęboko          chorego z braku powietrza, z braku przestrzeni dla  żywotnosci narodowej i przedsiębiorczości, otwarcie sobie tej przestrzeni, wpuszczenie do naszej klatki szerszego powietrza jest po prostu kwestią życia. Długotrwała wegetacja bez ruchu w tej dusznej atmosferze rządów Tuska zaczęła wreszcie rodzić programy samobójcze, które chcą rzucić na kartę całą naszą narodową przyszłość. Po roku 1939, po ciężkiej klęsce i zawodzie, w atmosferze beznadziejności znalazły się jednostki, którym za ciężki wydał się los Polaka i które dobrowolnie starały się skórę zmienić, poddając siebie wraz z rodzinami umyślnemu samowynarodowieniu. Dziś mamy w części społeczeństwa dążność do uczynienia tego z całym narodem. Program dążący do rzucenia całej Polski w objęcia Unii Europejskiej, wciągnięcia całego naszego kraju w sferę niemieckich i rosyjskich interesów państwowych i uczynienia naszego narodu pod względem politycznym częścią narodu niemieckiego nie jest u wielu niczym innym, jak marzeniem o wydarciu się w obcej skórze, gdy nie można w swojej, do szerszych widnokręgów, o otwarciu sobie pola szerszego działania na korzyść obcego narodu z pozorami, że się działa dla wspólnej sprawy.

Tusk kradnie realne pieniądze odłożone przez Polaków na emeryturę

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 kwietnia 2013 10:09 Kategoria: Portal

Bardzo musi denerwować rządzącą  platformę, że jedyne realne pieniądze w systemie ubezpieczeniowym znajdują się w OFE. Nowy szwindel Tuska  to zabrać Polakom to co realne i dać im w zamian  fikcyjne zapisy emerytalne  w ZUSie, zwane dla niepoznaki kapitałem początkowym. Tyle, że to nie ZUS pracuje  na przyszłe emerytury, ale społeczeństwo, które się starzeje.  Do prostej zastępowalności pokoleń brakuje 2.5 mln dzieci.  Z każdym rokiem będzie coraz gorzej . Ilość osób w wieku produkcyjnym jest w tym roku o 100 tys. mniejsza niż w roku ubiegłym.  Tylko urzędników przybywa.   Kradzież aktywów z OFE  do ZUS-u pomoże na jakiś czas bankrutowi, ale go nie uzdrowi. ZUS ma deficyt 100 mld złotych.  Najpierw rząd Tuska ukradł pieniądze z Funduszu Rezerwy Demograficznej teraz z OFE.

Dziady Częstochowskie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 29 marca 2013 23:54 Kategoria: Portal

NIe licz, że na starość dostaniesz emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych !

Prędzej zostaniesz dziadem. Przeczytaj wielkanocne życzenia Tuska ! 

«Wstecz 4 5 6 7 8 9 10 Dalej» 

 Ilość odsłon:8027957