Rząd Tuska: złodzieje, agenci i całych łajdaków stek !

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 14 stycznia 2014 13:35 Kategoria: Portal

Mamy początek 2014. Na wirtualnych  kontach  ZUS są zapisy opiewające na 2,5 biliona złotych. Praca trzech pokoleń Polaków składała się na te wirtualne zasoby. Z tego co ZUS ściąga wypłacane są bieżące świadczenia. 

Reżim ubezpieczeń społecznych wykonuje zadanie zniszczenia polskiej przedsiębiorczości

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 10 listopada 2013 16:08 Kategoria: Portal

Najezdniczy rząd Tuska wykorzystuje ubezpieczenia społeczne do walki z polskim żywiołem narodowym i polskością 

 Jeżeli naród, żyjący w warunkach normalnych, mających własne państwo i odpowiedni zakres interesów państwowo-narodowych, musi dbać o to, żeby się ten zakres w miarę rozwoju sił narodowych nieustannie rozszerzał, jeżeli mu to jest potrzebne dla utrzymania odpowiedniego poziomu zdrowia duchowego, to dla nas, dla narodu głęboko          chorego z braku powietrza, z braku przestrzeni dla  żywotnosci narodowej i przedsiębiorczości, otwarcie sobie tej przestrzeni, wpuszczenie do naszej klatki szerszego powietrza jest po prostu kwestią życia. Długotrwała wegetacja bez ruchu w tej dusznej atmosferze rządów Tuska zaczęła wreszcie rodzić programy samobójcze, które chcą rzucić na kartę całą naszą narodową przyszłość. Po roku 1939, po ciężkiej klęsce i zawodzie, w atmosferze beznadziejności znalazły się jednostki, którym za ciężki wydał się los Polaka i które dobrowolnie starały się skórę zmienić, poddając siebie wraz z rodzinami umyślnemu samowynarodowieniu. Dziś mamy w części społeczeństwa dążność do uczynienia tego z całym narodem. Program dążący do rzucenia całej Polski w objęcia Unii Europejskiej, wciągnięcia całego naszego kraju w sferę niemieckich i rosyjskich interesów państwowych i uczynienia naszego narodu pod względem politycznym częścią narodu niemieckiego nie jest u wielu niczym innym, jak marzeniem o wydarciu się w obcej skórze, gdy nie można w swojej, do szerszych widnokręgów, o otwarciu sobie pola szerszego działania na korzyść obcego narodu z pozorami, że się działa dla wspólnej sprawy.

Tusk kradnie realne pieniądze odłożone przez Polaków na emeryturę

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 kwietnia 2013 10:09 Kategoria: Portal

Bardzo musi denerwować rządzącą  platformę, że jedyne realne pieniądze w systemie ubezpieczeniowym znajdują się w OFE. Nowy szwindel Tuska  to zabrać Polakom to co realne i dać im w zamian  fikcyjne zapisy emerytalne  w ZUSie, zwane dla niepoznaki kapitałem początkowym. Tyle, że to nie ZUS pracuje  na przyszłe emerytury, ale społeczeństwo, które się starzeje.  Do prostej zastępowalności pokoleń brakuje 2.5 mln dzieci.  Z każdym rokiem będzie coraz gorzej . Ilość osób w wieku produkcyjnym jest w tym roku o 100 tys. mniejsza niż w roku ubiegłym.  Tylko urzędników przybywa.   Kradzież aktywów z OFE  do ZUS-u pomoże na jakiś czas bankrutowi, ale go nie uzdrowi. ZUS ma deficyt 100 mld złotych.  Najpierw rząd Tuska ukradł pieniądze z Funduszu Rezerwy Demograficznej teraz z OFE.

Dziady Częstochowskie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 29 marca 2013 23:54 Kategoria: Portal

NIe licz, że na starość dostaniesz emeryturę z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych !

Prędzej zostaniesz dziadem. Przeczytaj wielkanocne życzenia Tuska ! 

Ubezpieczeniowe gestapo wsadziło do więzienia Iwonę Świetlik i dostało "Wektora"

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 16 stycznia 2013 17:50 Kategoria: Portal

– Straciłam firmę, dom, zajęto mi konta, jestem bezdomna, nie miałam już z czego tych dziewięciu tysięcy spłacić - mówiła po zatrzymaniu Iwona Świetlik

«Wstecz 4 5 6 7 8 9 10 Dalej» 

 Ilość odsłon:7829403